Вийшов у світ дайджест системи БПД, який розповідає про насичене та сповнене змін життя системи впродовж двох “карантинних” місяців.

➡️ У випуску нагадуємо про наші найважливіші новини березня-квітня: ▪️Презентовані підсумки роботи системи БПД у 2019 році. ▪️З 23 березня 2020 року система БПД надає правові послуги дистанційно ▪️ Затверджено склад Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги ▪️ Пілотний проєкт «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину» поширений на всю Україну ▪️ Стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» ▪️ Право на працю: як система БПД захищає трудові права українців ▪️ Онлайн правопросвітництво системи БПД: нові ініціативи та активності ▪️ Перші результати участі системи БПД у «пілоті» щодо впровадження Аграрного реєстру ▪️ Гендерний аспект: жінки частіше звертаються за БПД, ніж чоловіки ▪️ Кількість переглядів «WikiLegalAid» зросла у 6 разів порівняно з І кварталом минулого року ▪️ Як працює система БПД на Житомирщині, у Харківській та Луганській областях, Рівненщині.

PDF-версія тут: https://bit.ly/3bm4v0I

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid