Серед переможців проект Бутенківської сільської ради “Створення зеленої зони” на території парку в с. Бутенки.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради від 30.03.2019року №45 був проведений конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області.
Метою конкурсу було підвищення рівня екологічної проінформованості населення області у сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування позитивного мислення людей у сфері охорони навколишнього середовища.
Всього на конкурс було подано 155 проектів.
29 травня в обласній раді відбулось засідання конкурсної комісії з метою визначення переможців.
За результатами голосування переможцями визначено 30 проектів. Серед переможців проект Бутенківської сільської ради “Створення зеленої зони” на території парку в с. Бутенки Кобеляцького району. Кошторисна вартість проекту 73700 грн, в тому числі частка фінансування з обласного бюджету складає 29500 грн.
Проектом передбачено виконання робіт по озелененню Парку Слави в с. Бутенки, а саме видалення сухих та аварійних дерев, розширення меж парку та висадження нових дерев та кущів (горобина, черемшина, клен шаровидний, спірея Вангутта, троянди та ін.)
Також проектом передбачено встановлення лав для сидіння. Виконання робіт узгоджується з концепцією створення Парку Слави як єдиного комплексу.
Автор проекту Валерій Буряк, голова громадської організації “Громада. Інвестиції. Розвиток.”