Семінар – один з інструментів співпраці з роботодавцями!

25 вересня 2019 року в приміщенні Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Полтавській області Білогуб А.Ф., головного спеціаліста відділу забезпечення наповненості бюджету Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Марченко З.В. та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Бублій О.П. відбувся семінар з посадовими особами підприємств та з фізичними особами – підприємцями щодо змін та нововведень в законодавстві.

Олена Бублій ознайомила присутніх з комплексом послуг , які надає служба зайнятості роботодавцям, зокрема, щодо можливості  компенсації витрат на оплату праці за працевлаштованих безробітних з числа переселенців, компенсації єдиного соціального внеску за умови створення нових робочих місць, організації стажування на робочому місці та  ознайомила з порядком надання безповоротної фінансової допомоги для працевлаштування учасників бойових дій, які брали участь в АТО.

Зоя Марченко проінформувала про зміни та новації в пенсійному законодавстві,  а саме, що стосується порядку зарахування страхового стажу , порядку доплати фізичним особам-підприємцям внесків до мінімального страхового стажу, надання електронних послуг Пенсійним фондом України ( робота ВЕБ- портала) та впровадження нового сервісу – призначення пенсії «в один дотик».

Впродовж заходу  інспектор Держпраці Білогуб А.Ф. звернув увагу на питання захисту прав працівників, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій працівників, належного оформлення трудових відносин та недопущення нелегального працевлаштування. Окрему увагу інспектор приділив видам відповідальності за порушення законодавства про працю та сумам штрафів у випадку виявлення порушень трудового законодавства.

Посилання на сторінку Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ – https://www.facebook.com/KobelakiCZ/