“Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році “

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Указу Президента України від 30.01.2019 року №-22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році ” керівники підприємств, установ, організації і навчальних закладів незалежно від форм власності й підпорядкування зобов’язані:
— забезпечувати виконання військового обов’язку громадянами України (ч. 7 ст. 1);
— забезпечувати своєчасне прибуття громадян до призовних дільниць на вимогу військкоматів (ч. 8 ст. 15, ч. 1 ст. 38);
Прохаю вас забезпечити явку призовників, які проживають на території Бутенківської ОТГ до Кобеляцького РВК 29.08.2019 року о 8.00 (з 1992р по 1999р народження)

Військовій комісар Кобеляцького районного військового комісаріату
П.А.АНДРУШКО