Порядок денний сесій ради

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  ДВАДЦЯТЬ ДРУГОЇ СЕСІЇ  ВІД  18 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

 

 

1.Про  затвердження  звіту  про  виконання  бюджету  Бутенківської  сільської  ради  за  6 місяців  2019 року.

 

2.Про  затвердження  рішень виконавчого комітету Бутенківської сільської ради  прийнятих у міжсесійний період .

 

3.Про  внесення  змін до рішення  п»ятнадцятої  сесії  Бутенківської сільської ради  від  21.12.2018 р. «Про бюджет сільської  ради.»

 

4.Про  внесення змін до  штатного  розпису  виконавчого комітету  Бутенківської  сільської  ради

 

5.Про внесення  змін до рішення  п»ятнадцятої сесії від 21.12.2018 р.»Про  оплату  праці  Бутенківського сільського голови .

 

6.Про  виплату  матеріальних допомог жителям  сільської ради .

 

7.Про  затвердження Статуту  Бережнівського  сільського  будинку  культури.

 

8.Про затвердження проектів які можуть реалізуватися у 2019 році за рахунок коштів  субвенції з державного бюджету /інфраструктура/ .

 

9.Про  затвердження  Програми  розроблення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних  ділянок на території  Бутенківської сільської ради на 2019 рік.

 

10.Про внесення  змін  до  Програми  оздоровлення  та  відпочинку  дітей Бутенківської  сільської ради в 2019 році .

 

 1. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ.

 

 1. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОСГ, сінокосіння та випасання худоби.

 

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ.

 

 1. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ОСГ.

 

 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по вул. Полтавській, 47 б в селі Бутенки, Кобеляцького району, Полтавської області.

 

 1. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27 в селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.

 

 1. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27А в селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.

 

 1. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27 Б в селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.

 

 1. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27 В у селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.

 

 1. Про надання дозволу ФГ «Сібагро» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. 1 Травня, 19 в селі Вишневе,

Кобеляцького району, Полтавської області

 

 1. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по вул. Полтавській, 111 А  в селі Бутенки, Кобеляцького району, Полтавської області.

 

 1. Про розгляд заяви Бреуса І.Г.
 2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по вул..Кобеляцькій 23 в селі Дрижина Гребля СТОВ » Україна.»

 

 1. . Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по вул..Кобеляцькій 23 в селі Дрижина Гребля СТОВ » Україна.»

 

25.Про  розгляд заяви Коби Юрія Володимировича щодо надання в оренду не витребуваних земельних часток/паїв/.

 

26.Про  розгляд заяви Балацького Миколи Васильовича  щодо надання в оренду не витребуваних земельних часток/паїв/.

 1. .Про розгляд заяви директора ФГ»Лаверна» Норки З.А. щодо надання в оренду не витребуваних земельних часток/паїв/.

 

 1. Про розгляд заяви  голови СФГ «Урожай.»  Стрюк І.Я. щодо надання в оренду не витребуваних земельних часток/паїв/.
Top