ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Шановні керівники суб’єктів господарювання різних форм власності!

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2“ встановлено з 12 березня  2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України КАРАНТИН

ЗАБОРОНЯЄТЬЯ з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

За порушення режиму карантину передбачається:

адміністративна відповідальність згідно зі статтею 42 КУпАП “Порушення санітарних норм” (штраф до 425 грн.);

кримінальна відповідальність згідно зі статтею 325 КК України “Порушення санітарних правил і норм по запобіганню інфекційним захворюванням і масовим отруєнням” (штраф від 17000 до  51 000 гривень. Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби – арешт на 6 місяців або обмеження, або позбавлення волі на 3 роки. Якщо порушення правил обсервації спричинило смерть або інші тяжкі наслідки – порушнику передбачено від 5 до 8 років ув’язнення).

 

 Виконавчий комітет  Бутенківської сільської ради

Related posts

Top