3  липня  2020 року о 9 годині  ранку  в  залі  засідань  сільської  ради   відбудеться тридцять  третя  сесія  сьомого  скликання  з повісткою  денною

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0075 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0237 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0056 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0096 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0143 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0140 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0227 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0073 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель загального користування комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,3245 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1797 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0080 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0080 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1566 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1446 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бережнівка із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0141 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1224 га по вул. Полтавській, 47б ТОВ «ТРІАС»

1. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ.

1. .Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОСГ.

1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ.

1. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ОСГ, товарного с.г. виробництва.

1. Про продовження договору  оренди  майна  гр..Кравчині  Руслані  Євгеніївні  .

22.. Про  внесення  змін  до  рішення  двадцять  першої  сесії  від 19.12.2019 року «Про  внесення  змін  до  бюджету  Бутенківської  с.ради.»

1. Про затвердження  штатного  розпису  виконавчого  комітету  Бутенківської  сільської  ради  на 2020 рік .

24.Про  затвердження  штатного  розпису  відділу  культури  туризму  молоді  та  спорту .