О Г О Л О Ш Е Н Н Я 03 ТРАВНЯ 2019 РОКУ О 9 год. ранку в залі засідань Бутенківської сільської ради відбудеться двадцята сесія сьомого скликання

03  ТРАВНЯ  2019 РОКУ  О  9  год.  ранку  в  залі  засідань  Бутенківської  сільської  ради  відбудеться     двадцята  сесія  сьомого  скликання з порядком денним:

1.Про  затвердження  комплексної  Програми  профілактики  правопорушень та боротьби

зі  злочинністю  на  території  Бутенківської  сільської ради на 2019 – 2020 роки.

2.Про  затвердження  місцевих  податків  та  зборів.

– ставки  податку  на земельні ділянки;

– ставки  податку на нерухоме  майно  відмінне  від земельної ділянки;

– ставки  податку  на  транспорт ;

– ставки  єдиного  податку  податку ;

1. Про затвердження  Положення  про  порядок  видачі довідок  виконавчим  комітетом Бутенківської сільської ради .
  2. Про затвердження звіту про виконання  бюджету  Бутенківської  сільської ради за І квартал 2019 року .
  3. Про внесення змін до рішення  15 сесії  від 21 грудня 2018 р.»Про бюджет сільської ради на 2019 рік.»
  4. Про надання матеріальних допомог  жителям  Бутенківської  сільської  ради.
  5. Про приєднання до земель запасу земельних ділянок громадян.
  6. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОСГ, сінокосіння та випасання худоби.(таблиця1)

8.1. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо

відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення

(відновлення)  меж земельних ділянок громадянам  для ОСГ, сінокосіння та випасання

худоби.(таблиця2)

1. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ. (таблиця1)

9.1 Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із

землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ. (таблиця2)

1.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ (таблиця1)

10.1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ. (таблиця2)

1. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ОСГ.(таблиця 1)

11.1. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо

відведення земельних ділянок  для ОСГ.(таблиця 2)

1. Про надання громадянам дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Про надання дозволу СФГ «Леся» на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Бутенківської сільської ради, Кобеляцького району, Полтавської області.
  3. Про надання дозволу ПАТ «Полтаваобленерго» на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в с. Бутенки Кобеляцького району, Полтавської області.
  4. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 15.12.2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0733 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Чумаки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області»
  5. Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 15.12.2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1885 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Чумаки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області»
  6. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Бутенківської сільської ради, Кобеляцького району, Полтавської області для сінокосіння та випасання худоби.
  7. Про поновлення договору оренди земельної ділянки пл. 12,3190 га на території Бутенківської сільської ради ФГ «Дрижиногреблянське».
  8. Про надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) Кобі Юрію Володимировичу.
  9. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки пл. 0,60 га по вул. Індустріальній, 6 в селі Бутенки ТОВ «Будівельна компанія «Ескадор».
  10. Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки пл. 1,0 га по вул. Індустріальній, 2 б в селі Бутенки ТОВ «Будівельна компанія «Ескадор».

22.Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових спору для провадження            підприємницької діяльності по вул. Полтавській, 47а в селі Бутенки Труховському О.М.

1. Про розробку проекту зонування території села Вітрова Балка, Кобеляцького району, Полтавської області.
  2. Про розробку Генерального плану села Вітрова Балка, Кобеляцького району, Полтавської області.
  3. Про розробку проекту зонування території села Вишневе, Кобеляцького району, Полтавської області.
  4. Про розробку Генерального плану села Вишневе, Кобеляцького району, Полтавської області.
  5. Про розробку проекту зонування території села Дрижина Гребля, Кобеляцького району, Полтавської області.
  6. Про розробку Генерального плану села Дрижина Гребля, Кобеляцького району, Полтавської області.
  7. Про розгляд заяв громадян.