О Г О Л О Ш Е Н Н Я 03 червня 2019 року о 9 годині ранку відбудеться двадцять перша позачергова сесія сьомого скликання

На  сесію  виноситься  слідуючий  порядок  денний :

1. Про затвердження  Порядку організації  заходів  з  відшкодування  частини вартості  путівки  дитячим  закладам  оздоровлення  та  відпочинку  за  надані  послуги з  оздоровлення та  відпочинку  дітей, які виховуються  в  сім»ях  з  дітьми.

1. Про ліквідаціюю бібліотек  с.Вітрова  Балка  та  с.Дрижина  Гребля .

1. Про приєднання до земель запасу земельних ділянок громадян.

1. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОСГ, сінокосіння та випасання худоби.

1. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ.

1. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ОСГ.

1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ.

1. Про надання громадянам дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1. Про надання дозволу «Представництву «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Індустріальній, 8в у селі Бутенки, Кобеляцького району, Полтавської області.

1. Про надання дозволу «Представництву «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Індустріальній, 8г в селі Бутенки, Кобеляцького району, Полтавської області.

1. Про надання дозволу «Представництву «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Індустріальній, 8д в селі Бутенки, Кобеляцького району, Полтавської області.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2098 га на території Бутенківської сільської ради Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1246 га на території Бутенківської сільської ради Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2519 га на території Бутенківської сільської ради Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0372 га на території Бутенківської сільської ради Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,0792 га на території Бутенківської сільської ради Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 7,8588 га на території Бутенківської сільської ради Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

1. Про затвердження «Детального плану території села Бутенки

обмеженої вул. Полтавська, місцевими проїздами та землями управління «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» для розміщення привокзального скверу».

1. Про затвердження ««Детального плану території села Бутенки, Кобеляцького району, Полтавської області, обмеженої з заходу автомобільною дорогою регіонального значення (Р-52) Кобеляки-Решетилівка, з півдня – вул. Зоріна, з півночі – вул. Дніпропетровська, зі сходу – проїздом».

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Кобеляцькій, 17 в селі Дрижина Гребля СТОВ «Україна».

21.Про розгляд заяви Коби Юрія Володимировича.

22.Про розгляд  заяви Балацького Миколи Васильовича.

23.Про  розгляд  заяви  директора  ФГ «Лаверна» Норки  З.А.

24.Про  надання в оренду земельної ділянки площею 0,10 га по пров.Береговому 15  в с.Бутенки  Погребняк В.В.

25.Про  укладання  договору  на  виконання  робіт  з «Представництву «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті»  згідно  Проекту «Інженергий  захист сільгоспугідь населеного  пункту Бутенки  Кобеляцького району Полтавської  області від  шкідливої  дії вод  річки  Вовча .

1. Про розгляд заяви  гр..Шовкопляс  Яни  Владиславівни .