Новим еколого-просвітницьким туристичним маршрутом — екологічною стежкою ботанічного заказника «Драбинівка»

Як вже відомо підведено підсумки голосування за проєкти обласного конкурсу “Бюджет участі” 2018 р.
З 257 проєктів які брали участь в конкурсі, конкурсна комісія відібрала 60. Серед них – 5 проєктів з населених пунктів Кобеляцького району:
1 – Кобеляки
1 – Світлогірське,
2 – Комендантівка,
1 – Бутенки
Серед переможців — проєкт №28 – еколого-просвітницький туристичний маршрут ботанічним заказником “Драбинівка” (с. Вишневе Кобеляцький район Полтавська область) автор — Шевель І. М.
27 Липня 2019 року о 10:00 відбулося відкриття еколого-просвітницького туристичного маршруту ботанічним заказником «Драбинівка»
Місце проведення: Ботанічний заказник «Драбинівка» (в’їзд через село Вишневе, Кобеляцького району)
З вітальним словом виступив Бутенківський сільський голова Микола Скрильник та Золотарівський сільський голова Сергій Кобель.
Про історію створення ботанічного заказника «Драбинівка» розповів засновник заказника та автор проекту-участі — Іван Шевель.
Зі щирими словами подяки всім учасникам дійства виступила Наталія Смоляр, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології державного національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка.
Піснями всіх присутніх привітав з відкриттям ботанічного заказника колектив художньої самодіяльності місцевого відділу культури “Водограй”.
Туристичним маршрутом — провела всіх охочих учитель біології 1 категорії, координатор еколого-просвітницької діяльності в ботанічному заказнику “Драбинівка” Вікторія Малимон.
(Фото М. Єфімкіна та І. Чухно)