Мотивація – запорука успіху та досягнення цілей

Мотивація – запорука успіху та досягнення цілей

 

31 жовтня 2019 року учасниці Клубу «Поклик душі» Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з задоволенням зустрілися на його черговому засіданні. До спілкування запросили Романко Наталію Сергіївну – психолога, нумеролога, таролога.

Розпочавши засідання, директор філії Хейлик Наталія Миколаївна, наголосила, що однією з головних причин тривалого безробіття є низька мотивація до успіху. Саме мотивація є тією внутрішньою силою, енергією, паливом, яка допомагає рухатися вперед та досягати поставлених перед собою цілей. Мотивуючий відеокліп «Створена надихати», відзнятий активістами громадської організації «Ділові українські жінки», був поштовхом до усвідомлення того, що потрібно саме зараз змінюватися, вдосконалюватися, як в особистому, так і в професійному житті.

Наталія Романко вже неодноразово була гостею Клубу. ЇЇ тренінги дуже подобаються нашим амбітним, талановитим та цілеспрямованим жінкам. Особливої уваги заслуговує тема мотивації, як запорука успіху та досягнення цілей. Саме сьогоднішній тренінг і був націлений на розкриття цього важливого питання. Учасниці активно обговорювали складові внутрішньої мотивації та аналізували особисті страхи, які є перешкодою до здійснення бажань і мрій.

На цьому засіданні присутні отримали багато корисної та нової для себе інформації, яка сприяє мотивації до зайнятості та створенню умов для самореалізації жінки як особистості.

 

Більше цікавої інформації можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/         та        https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

 

Related posts

Top