Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ інформує , що в рамках проведення акції “За чисте довкілля” сільськими радами до участі у громадських роботах було залучено 106 осіб з числа безробітних та використано коштів Фонду на відшкодування заробітної плати в сумі – 207,5 тис. грн., коштів місцевих бюджетів – 207,5 тис. грн. Роботи проводились за такими напрямками: екологічний захист навколишнього середовища, збереження цінних природних ресурсів, відновлення природних джерел та водоймищ; впорядкування меморіалів, пам’ятників ,братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, утримання у належному стані цвинтарів.

Робота щодо стимулювання організації громадських та інших робіт тимчасового характеру продовжується.