ХАЙ ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ БУДЕ МИРНИМ, СВІТЛИМ І ЩАСЛИВИМ!

Дорогі земляки! Ветерани, жителі нашої Бутенківської громади

Ми щиро вітаємо вас із Днем пам»яті та примирення і 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
З плином часу трагічні події, що сталися у далеких 1941-1945 роках, не стираються з пам’яті, а навпаки, змушують все більше замислитися над збереженням миру та територіальної цілісності України.
Тоді спільними зусиллями наші діди й прадіди мужньо відстояли національні інтереси перед фашистськими окупантами, зуміли вистояти, подолати агресора і дали нам з вами можливість проживати сьогодні на рідній землі.
Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за наше з вами щасливе майбутнє. Разом із радістю цього великого свята ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за чотири роки війни Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.
Прикро, що зазіхання агресора на українську землю знову відновилися, але вже з боку східного сусіда. Сьогодні, як і колись у 40-х роках, наші найкращі патріоти, наші доньки і сини мужньо захищають цілісність кордонів, незалежність та суверенітет української держави. Адже патріотизм і прагнення до вільного життя — у нашого народу ніколи не відібрати, і ми маємо зробити все, щоб молоде покоління українців жило на своїй землі, розвивало народні традиції та відроджувало культуру.
Щиро бажаємо нашим ветеранам та всім українцям міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, оптимізму, щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!
Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, а пам’ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків.
Слава нашим ветеранам — героям минулого і сьогодення! Слава їх героїзму, відданості та мужності! Зі святом Великої Перемоги!
З повагою та шаною, сільський голова Микола Скрильник, виконком і депутати сільської ради

На данном изображении может находиться: цветок, растение и на улице