8 листопада  2019 року  о  9 годині  ранку  в  залі  засідань  Бутенківської  сільської ради  відбудеться  двадцять  шоста  сесія  сьомого  скликання 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

8 листопада  2019 року  о  9 годині  ранку  в  залі  засідань  Бутенківської  сільської ради  відбудеться  двадцять  шоста  сесія  сьомого  скликання  з порядком  денним :

1.Про  затвердження  звіту  про  виконання  бюджету  Бутенківської  сільської  ради  за  6 місяців  2019 року.

2.Про  внесення  змін  в  рішення  15 сесії  сьомого  скликання  від  21.12.2018 р.»Про  бюджет  сільської  ради на 2019 р.»

3.Про  порядок передачі  майна у комунальну власність Бутенківської сільської  ради .

4.Про  порядок  списання  об»єктів  права  комунальної власності Бутенківської територіальної громади .

5.Про  затвердження  комплексної Програми профілактики  правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Бутенківської сільської ради на 2019 – 2020 р.р.

6.Про  виплату  матеріальних  допомог  жителям  Бутенківської  сільської ради.

 1. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ.
 2. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОСГ, товарного сільськогосподарського виробництва.
 3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ.
 4. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ОСГ, товарного виробництва.
 5. Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,0520 га в селі Чумаки, Кобеляцького району, Полтавської області Службі автомобільних доріг у Полтавській області.
 6. Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,0612 га в селі Чумаки, Кобеляцького району, Полтавської області Службі автомобільних доріг у Полтавській області.
 7. Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,0717 га в селі Чумаки, Кобеляцького району, Полтавської області Службі автомобільних доріг у Полтавській області.
 8. Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,0814 га в селі Чумаки, Кобеляцького району, Полтавської області Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

 

 1. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 28.04.2017 року

«Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Полтавській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0697 га розташованої на території Бутенківської сільської ради».

 1. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 28.04.2017 року

«Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Полтавській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1050 га розташованої на території Бутенківської сільської ради».

 1. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 28.04.2017 року

«Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Полтавській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 5,0325 га розташованої на території Бутенківської сільської ради».

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0103 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1441 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2896 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0099 га розташованої на території Бутенківської сільської ради в селі Бутенки із земель запасу комунальної власності Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

 1. Про скасування рішень Бутенківської сільської ради
 2. Про поновлення договору оренди на невитребувані земельні частки (паї) площею 50,1350 га з ТОВ «Агрофірма «Добробут».
 3. Про поновлення договору оренди на невитребувані земельні частки (паї) площею 18,20 га з ТОВ «Агрофірма «Добробут».
 4. Про закриття кладовищ в населених пунктах с. Бутенки, с. Бережнівка,

с. Колодяжне.

 

Related posts

Top