30.03.2020р “Представництвом «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті» на благодійній основі надано на потреби Бутенківської сільської ОТГ захисні комбінезони з рівнем захисту САТ для виконання завдань в умовах поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 зв”язаних з радіаційним та хімічним захистом. Виконавчий комітет Бутенківської сільської ради вдячний “Представництву «Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті» за своєчасну та оперативну допомогу у вирішенні проблеми за для захисту здоров”я жителів нашої громади.