Анонс 11 та 12 січня на майданчиках зі штучним покриттям району відбудуться матчі VІІІ туру відкритого чемпіонату та першості МО ГО ВФСТ “Колос” у Кобеляцькому районі з міні-футболу сезону 2019-2020 років. В чемпіонаті зустрінуться такі пари команд: “Дрижина” – “Молодь”; “Гелаксі” – “Граніт”; “Іванівка” – “Проц-Енерго”; “Сокіл-98” – “Сокіл-2”; “Червоні Квіти” – “Лан”; “Дніпро” – “Колос”. В першості відбудуться матчі: “Оріль” – “Кірове”; “Колос” – “Водник”; “Легіон” – “Озера”; “Поділ” – “Лідер”; “Дашківка” – “Молодь”; “Стріла” – “Чорбівка”.

Читати далі