Хто може скористатися податковою знижкою на навчання

Хто може скористатися податковою знижкою на навчання? Чи знають громадяни України, що мають право на податкову знижку на оплату навчання? Згідно ст. 166 Податкового кодексу України кожен платник податків має право на податкову знижку за результатами звітного податкового року. Податкова знижка на навчання – це сума коштів, яка повертається державою зі сплаченого податку на доходи. Така знижка надається на суму коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї…

Читати далі