20 липня 2019 року стартував конкурс проєктів «Бюджет участі Полтавської області».

 

20 липня 2019 року стартував конкурс проєктів «Бюджет участі Полтавської області».
Ініціативні мешканці нашої громади долучились до цього конкурсу з метою залучити кошти обласного бюджету та бюджету сільської ради на здійснення проєктів, які покращать благоустрій наших населених пунктів, піднімуть рівень та комфорт нашого проживання.

В цьому році від Бутенківської громади подано на конкурс три проєкти :
-«Благоустрій парку в с.Дрижина Гребля Кобеляцького району Полтавської області» – автор Молоканова Лариса Іванівна; (реєстраційний № 99)
-«Створення скверу «Родинне коло» в с.Вітрова Балка Кобеляцького району Полтавської області» – автор Шевченко Олена Олександрівна; (№101)
-«Встановлення пам’ятного знаку «Землякам — жертвам Голодомору 1932-1933 років» в с.Колодяжне Кобеляцького району» – автор Буряк Валерій Петрович.(№100)

Голосування за проекти буде проходити з 14 вересня по 30 вересня 2019 року. Проголосувати за проекти можливо як з допомогою паперового бланку так і електронним голосуванням.

Паперовий бланк для голосування можна роздрукувати з офіційного сайту bu.oblrada-pl.gov.ua або отримати в пункті для голосування.
Голосувати має право кожен мешканець Полтавської області за умови пред’явлення оригіналу паспорта громадянина України. Одна особа може проголосувати не більше, ніж за три проекти. Перелік проектів на голосуванні опубліковано за посиланням http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua В паперовому бланку для голосування необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові; серію та номер паспорта; номер контактного телефону; «Номери проектів» – номери будь-яких проектів (не більше трьох) згідно з нумерацією на сайті http://poltava-obl-budget.edem.in.ua чи в інформаційному бюлетені. Інформацію в бланку для голосування необхідно пред’явити відповідальній особі для внесення до онлайн-системи. Мешканець, який не може самостійно заповнити бланк для голосування з певних причин, за згодою представників пункту голосування має право скористатися допомогою іншого мешканця.
Для електронного голосування для використання сервісу «Громадський бюджет» перейдіть за посиланням https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/.
Як і в минулому році перемога в конкурсі залежить від активності кожного жителя громади, тому автори проектів закликають всіх жителів громади, а також жителів Полтавщини проголосувати за подані проєкти (реєстраційні номери проєктів, поданих на конкурс від Бутенківської громади – 99, 100, 101)
Пам”ятайте – спільна перемога це активна позиція кожного з нас.

Related posts

Top