11  вересня  2019 року о  9 год. ранку в  залі  засідань  сільської ради  відбудеться  двадцять  четверта  сесія

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  ДВАДЦЯТЬ  ЧЕТВЕРТОЇ  ПОЗАЧЕРГОВОЇ  СЕСІЇ  11.09.2019 р.

1.Про  внесення  змін  в  рішення  15 сесії  сьомого  скликання  від  21.12.2019 р.»Про  бюджет  сільської  ради.»

2.Про  затвердження Положення про  квартирний  облік  у Бутенківській  сільській  раді .

3.Про  прийняття  нерухомого  майна  до  комунальної  власності сільської ради з спільної власності  територіальних  громад  Кобеляцького  району .

4.Про  майданчик  для  тимчасового  зберігання  відходів .

5.Про  виплату  матеріальних  допомог  жителям  громади .

6.Про  розгляд  звернення  , щодо  присвоєння  звання  «Заслужений  природо охоронець  України.»

7.Про  затвердження   Програми  організації та проведення  суспільно – корисних робіт  для  порушників, на  яких  судом накладено  адміністративне  стягнення  у  вигляді  виконання  суспільно корисних  робіт  на 2019 рік.

1. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ.
  2. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОСГ.
  3. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ, садівництва.
  4. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ОСГ.
  5. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27 в селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.
  6. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27А в селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.
  7. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27 Б в селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.
  8. Про надання дозволу Дризі Варварі Іванівні, Дризі Руслану Валерійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею га по вул. Ватутіна, 27 В у селі Шапки, Кобеляцького району, Полтавської області.
  9. Про надання дозволу ФГ «Сібагро» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. 1 Травня, 19 в селі Вишневе, Кобеляцького району .

17.Про  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою щодо поділу  земельної  ділянки  СФГ «Капрі».